Chat Şiir Biyografi Güzel Sözler Oyun Hikaye Fıkra Günlük Burç Yorumları Hava durumu


Nick:
Şifre:(Varsa)
Chat odaları
Canlı Tv
Radyo Dinle
Gazeteler
Türkiye
Okey Oyna
Anlamlı Sözler
Özlü Sözler
Damar Sözler
Sevgi Sözleri
Komik Sözler
Günaydın Mesajları
Yalnızlık sözleri
Sitene Sohbet Ekle
Show tv izle

Show tv izle - Showtv televizyonu


Çukurova Holding bünyesinde yayın yapan Türkiye'nin en çok izlenen televizyon kanalllarından biridir. Show TV'nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Karamehmet, Genel Yayın Yönetmeni ise Saner Ayar'dır.

Show TV, 1 Mart 1992 yılında Erol Aksoy tarafından kurulmuştur.

Show TV ayrıca geçtiğimiz yıllarda Show Plus, Show Max, Show Turk gibi tematik kanallar kurarak izleyici grubunu genişletmeye yönelmiştir.

ShowTV, ayrıca pek çok dünyaca ünlü diziyi`; ilk kez Türkiye ile tanıştırmıştır. Bunlar arasında, S.W.A.T., The Master, The Rookies, Av Peşinde, Hayat Ağacı-Generations, T.J. Hooker, Booker, Roseanne, Harika Yıllar, Hill Caddesi Karakolu, Süperboy, Tequila & Bonetti, Doktor Doggie Howser, Bel-Air'in Yeni Prensi, Evimiz Hollywood'da, Dream On, Genç Indiana Jones, Seinfeld ve Gecenin Sıcağında TV Dizisi ve Friends'i Sayabiliriz. ayrıca, Kaçak, Aşk Gemisi,Alacakaranlık Kuşağı ve Dallas gibi TRT dönemi dizilerin tekrar gösterimleri yapılmıştır. Show TV'nin en prestijli ekran yüzleri ise Defne Samyeli, Mehmet Ali Erbil ve Saba Tümer'dir.


Dizileri

Kurtlar Vadisi Pusu
Ezo Gelin
Doktorlar
Kısmetim Otel
Hepsi 1
Cennet Mahallesi
En İyi Arkadaşım
Yaralı Yürek
Nazlı Yarim
Acı Hayat

Show tv izlemek için tıklayınız.
Copyright © 2005 Her hakki gizlidir.Izinsiz cogaltilamaz. SoyLe.NET Gizlilik sözleşmesi Sitemizde " Google Adsense " reklamları yayınlanmaktadır.
Ben toprağım suyum sensin, Ben yaprağım dalım sensin İlkbaharım yazım sensin, Sensiz hayat çekilmiyor. > Kandil Mesajları

Sitemiz 27 Şubat 2015 Cuma tarihinde güncellenmiştir.