Chat Şiir Biyografi Güzel Sözler Oyun Hikaye Fıkra Günlük Burç Yorumları Hava durumu


Nick:
Şifre:(Varsa)
Chat odaları
Canlı Tv
Radyo Dinle
Gazeteler
Türkiye
Okey Oyna
Anlamlı Sözler
Özlü Sözler
Damar Sözler
Sevgi Sözleri
Komik Sözler
Günaydın Mesajları
Yalnızlık sözleri
Sitene Sohbet Ekle
Aşk sözleri

Aşk sözleriGözlerimde ki ışıksın, sözlerimdeki nefesimsin, şiirlerimde ki kalemimsin, sen benim düşüncelerimsin kalbimsin birtanemsin.
Söyle bana beni ne kadar sevdiğini söyle bana benden neler aldığını yalansız bir aşk ver bana bu canı sana seve seve feda ediyim, haydi söyle bana benim için gerçekmisin sahtemisin anlat bana?
Saygımdan susarım sensizliğimde, sana saygı gösterdim sevgimi verdim belki anlarsın diye, sana kendimden ödün verdim, söylediklerimi belki anlarsın diye..
Ne yarınım kaldı nede ümitlerim, ne mutluluğum kaldı nede sevgim, şimdi bir ölü gibiyim sensiz anlayacağın bir hiç'im sevgilim...
Sana seni ne kadar seviğimi ne türkçe nede farklı bir dille ifade edebilirim sevgilim, en güzeli gözlerime bak onlar anlatsın sana seni ne kadar sevdiğimi biriciğim.
Sözlerim sensin en güzel sen olduğun için, Söyledim ya sevgilim en güzeli sensin seni sen olduğun için sevdim biriciğim...
Sohbetinle mutluluğum artar, sana baktıkça kelimeler kifayetsiz kalır boğazım düğümlenir, hani gülüşün varya işte en güzel cennet benim için gözlerinde ki gülüşündür sevgilim.
Bugünler bitsede yarınlarım senin, gecelerim bitsede sabahlarım senin, şuan bu yazıyı okuyorsan bil ki bu hayat senin birtanem benim seviyorum seni.
Şarkılar bile anlatamaz sana olan hislerimi, şiirler anlatamaz sana olan kafiyeli mutluluklarımı, sen benim için söylenmemiş sözlerim, okunmamış şiirlerim, bitmeyen en güzel neşemsin biriciğim benim..
Hayata dair tek gerçek gözlerindir, gözlerine baktıkça kendimi, kendime baktıkça gözlerini görüyorum sevgilim benim..
Bu hayatın vazgeçilmezidir gülüşün, sensizlik beni kahreder unutma bunu! Bir ilahsın sen gözlerimde, bitmeyecek bu aşk seninim son nefesimde...
Söyle bana sensiz nasıl yaşanır bu hayatta, Söyle bana yarınlarım sensiz başlarmı fanii dünyada, Söyle bana sensiz gülermi bu dudaklar sensiz bakabilirmiyim çekinmeden hayata? Haydi Söyle bana sevgilim sensizlik cehehhemdir bana...
Güzel sohbet ile başladı sana olan ilgim, bir gülüşünle kıvılcım aldı kalbimdeki yerin, şimdi elimde resmin dudaklarımda ismin, seviyorum seni tek gerçeğim benim..
Sana küsmek demek hayata küsmek demektir, sana isyan etmek hayata isyan etmek gibidir, seninle mutluyum seninle huzurluyum, bu hayat benim için sensin ben seninle gururluyum sevgilim, sensin benim tek sahibim.
Seni gözlerimin derinliklerinde saklıyorum seninsizliği hayallerini kurarak geçiriyorum sevgilim..

Gönlümdeki aşkın tarif edilemez gücü kalbim yaşama sebebidir bana verdiğin AŞK gücü sevgilim..

Aşk sensiz yaşanacak bir duygu olsa idi şuan toprağın altında olurdum sevgilim..

Seni ölümüne seviyorum çünki sana ölüm kadar gerçek bir aşk ile tutkunum bebeğim tek gerçeğimsin SEN benim!!

Sen tarifi imkansız, imkansız olduğu kadarda yaşanmaya değer tek tarifsin bebeğim..

Benim aşkım sana karşı sonsuz bir hikayedir, hikaye seninle başlar seninle son bulur birtanem...

Bu yürek sever seni delice, sensin kalbimin içindeki gizli hazine, gecem gündüzüm sensin benim her nefeste, haykırıyorum adını sensiz geçen her günümde, Seviyorum Seni...

Bir ben var içimde sana aşık olan, bir sen varsın kalbimde adına kimse ulaşamayan...

Sen benim gizli tutkumsun, sen benim içimde yaşattığım dünyamsın ve sen benim nefes aldıkça ayrılmayacağım tek hayatsın sevgilim..

Adını kalbime yazdım, kalbim seninle can buldu, Adını nefesimde andım nefes alış verişlerim seninle hızlandı ve anladımki benim için hayat sensin sevdiğim..

Monoton bir aşkın kelimelerini değil hiç yaşanmamış sözleri feda ediyorum sana, sözlerin anlamı yazılarımda değil gözlerimde saklı sevgilim..

Uzak olsun ayrılıklar bize, mutluluğun resmi olsun güldüğümüz her saniye, sen hediye ettin bu hayatı bana senin için yaşamaktır borcum bu hayatta..

Sen benim dertlerimin tatlı neşesisin, sen benim bitmeyen hayallerimsin ve sen benim son nefesimde dahi adını söyleyeceğim tek kaderimsin..

Ne aşklar gördüm sonu gözyaşı ile biten, ne aşklar tanıdım gerçeklerin gölgesinden kaöığ yalanların yağmurlarında ıslanan! ve bir seni tanıdım hayata bağlanmak için gülüşünü bekleyen..

Sana her sözüm yemindir, senin için aldığım her nefes alın yazımdır, ve senin için yazdığım her şiir benim için hayatın anlamıdır şiir gözlüm..

Hayatın bütün güzelliklerini görmek istiyorsan aynaya bak çünki ben hayatın bütün güzelliklerini o aynaya bakan insanda buldum...

Seni tanıdığım gün dertlerimi unuttum seni gördüğüm ilk gün ben hayata döndün..

Bütün hücrelerim adını sayıklarken, dilimde aşk nağmeleri fısıldanır, gözlerim hayalinle dans ederken, ben yarının ümidiyle yaşıyorum seni, çünki yarınlarıma adını yazdım sevgilim..

Bu Hayatta tek bildiğim doğru sensin, çünki sen hayatın taa kendisisin...

Senin yanında anlamını yitirir tüm cümlelerim, senin yanında dilim lal olur konuşamamam sevgilim, sen benim can özüm sevgilimsin herşeyim..

Zaman ne kadar hızlı akarsa aksın sana olan aşkım zaman aktıkça daha çok kuvvetleniyor prensesim..

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Benim için bir hayat var oda sensin, hayatımı sana adadım güzelim sensiz ben yaşanmamış yarım kalmış bir böceğim :)

Dünümü bugünümden farklı yapan tek özel insan sensin, dün seni severken bugün dünden daha çok sevdiğimi hissettim ve yarında bugünden daha çok seveceğime eminimin sevgilim..

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.
Acı Sözler

Acı Mesajlar

Ağır Abi Sözleri

Ağır Sözler

Ağır Mesajlar

Aile sözleri

Anlamlı sözler

Anlamlı Mesajlar

Anneler günü mesajları

Arabesk Sözler

Asker mesajları

Asker Sözleri

Aşk esprileri

Aşk mesajları

Aşk Sözleri

Ata Sözleri

Atasözleri

Atatürk Sözleri

Aldatılma Mesajları

Aldatılma Sözleri

Aldatma Sözleri

Aldatma Mesajları

Ayrılık mesajları

Ayrılık Sözleri

Baba Sözler

Babalar günü mesajları

Bayram mesajları

Damar Mesajlar

Damar Sözler


Delikanlı Sözler

Duygusal Mesajlar

Duygusal Sözler

Harbi Sözler

Hasret Sözleri

Dini mesajlar

Doğum günü mesajları

Dostluk mesajları

Duvar yazıları

Esprili mesajlar

Etkileyici sözler

Günaydın mesajları

Kandil mesajları

Komik sözler

Komik mesajlar

Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı SMS

Mani sözleri

Miraç kandili

Msn sözleri

Özlem mesajları

özlü sözler

Özür mesajları

Ramazan bayramı mesajları

Sevgi sözleri

Sevgililer günü mesajları

Sitem sözleri

Spor sözleri

Telefon şakaları

Yalnızlık mesajları

Yeni yıl mesajları

Yıl başı mesajları


Değerli site ziyaretçilerimiz ;
Yukarıda sizler için hazırlanmış olan birbirinden güzel mesajlar ve güzel sözler olmak üzere bir çok konu içeriği sizler için hazırlanmıştır.

Sizde kendi düşüncelerinizi sizler için hazırlamış olduğumuz sayfada tamamlayabiliyorsanız ve kendinizi ifade edeceğiniz kısa güzel sözleri ve kısa güzel mesajları sitemizden temin edebilirsiniz.

Sitemizde bulunan güzel sözler ve güzel mesajlar siz değerli kullanıcılarımızın amacına hizmet olarak sunulmuştur..

Güzel sözler ve güzel msjlar ile birbirinden farklı kategorilere ulaşabilir ve bu kategorideki sözleri veya mesajları çevrenize yazabilir veya gönderebilirsiniz.

Aradığınız güzel sözler veya güzel mesajlara ulaşmak için lütfen yukarıda aramış olduğunuz kategorinin üstüne tıklayınız.

Kendi hal, duygu ve düşüncelerinizi anlatmanın en iyi yolu birbirinden güzel sözleri ve mesajları karşınızdakine söyleyerek veya göndererek, yazarak anlatabilirsiniz. Bunun için Yukarıdaki kategorilerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Dilerseniz Alt Kategori'lerimizdende faydalanarak diğer güzel sözler ve güzel mesajlar'la alakalı farklı içerikleri bulabilirsiniz.

Güzel Sözler
Güzel Mesajlar
Hazır Mesajlar


SoyLe.NET Ailesi olarak
Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar sayfamızı siz değerli site kullanıcılarımıza EN güzel şekilde sunmaya çalıştık bu farkı bizimle yaşadığınız için teşekkür ederiz.Copyright © 2005 Her hakki gizlidir.Izinsiz cogaltilamaz. SoyLe.NET Gizlilik sözleşmesi Sitemizde " Google Adsense " reklamları yayınlanmaktadır.
Sen kurumuş yaprak olsan Çıkmaz tozlu sokak olsan Ölsen kuru toprak olsan Yine seni sevecegim... > Bayram Mesajları

Sitemiz 29 Ocak 2015 Perşembe tarihinde güncellenmiştir.