Chat Şiir Biyografi Güzel Sözler Oyun Hikaye Fıkra Günlük Burç Yorumları Hava durumu


Nick:
Şifre:(Varsa)
Chat odaları
Canlı Tv
Radyo Dinle
Gazeteler
Türkiye
Okey Oyna
Anlamlı Sözler
Özlü Sözler
Damar Sözler
Sevgi Sözleri
Komik Sözler
Günaydın Mesajları
Yalnızlık sözleri
Sitene Sohbet Ekle
Damar Sözler

Damar Sözler
Yarınsız sabahlar gelir sen yokken dünyama, ne yarını beklerim nede sensizliğe sabredebilirim artık sevgilim...
Yalansız bir aşktı sadece benimkisi, sen ise ihaneti tercih ettin arkamdan ey vicdansız sevgili!!!
Soruyorum sana nerde şimdi eski ben ve nerde şimdi eski sen? yalan oldun gittin ve bıraktın beni resimlerinle vefasız sevgilim...
Git gidebildiğin kadar uzaklara kaçamazsın sevgimden, ne yalanlarını dinlerim nede sensiz bu dünyadan göç ederim...
Her sabahın akşamında ve gecenin sabahında bir sen varsın aklımda, seni beklerim yalnız dünyamda belki gelirsin bir gün hayatıma...
Günlerim sensiz bir hiç gibi gelir bana yalan olur nefesim, atmaz olur kalbim! bir gülüşün bile yeter bu can sana feda edilir unutma bunu sevgili..
Gözlerim hep gittiğin yere bakar nemli bir aşkın ardından, bitti biticek derken kopardın ipleri en sonunda söylemek istediklerim şimdi boğazımda kaldı ağlıyhorum yalanlarına...
Gittiğin günden beri sensizliğe ağlar oldum, renklerimi soldurdun, nefesim buz tuttu, haydi şimdi mutlu ol söyleyemediklerini söyle vur beni derinden derine..
Benim ihtiraslarım oldun bu AŞK oyununda, beni yalanlara boğdun sana her arkamı döndüğüm anda, şimdi ne güvenecek dalım kaldı nede güleceğim yarınlarım...
Bırakıyorum bu hayatı sana, mutlu ol bensiz yolunda, bir gün aklına gelirsem sankın unutma! sende benim gibi ağlayacaksın yalanların kucağında..
Köşe kapmaca gibi seninle aşk, sen kaçıyorsun ben geliyorum arkandan, yoruldum artık dön arkana bak senin için derbeder olan bu gencin yaşadıklarına!!!
Güçsüz kalırım sensiz, dizlerimde derman kalmaz bilirim, mutsuz olurum sensiz gözlerimde renk kalmaz bilirim, buz gibi olurum sensiz nefesim bile adını söylemez sevgilim, sensiz bir ölüyüm koyma toprağa bedenimi sensiz.
Gecenin buz tutmuş karanlığında adın dudaklarımda bir türkü misali fısıldarım, her nakaratta gözlerimden 2 damla yaş süzülür, her nakaratta adını haykırıyorum boş sokaklara..
Sessizliğindir beni üzen, sensizliktir beni kahreden, belki anlarsın bir gün çekersin sende çektiklerimi, yalnızlık olmuyor sensizlik bitiriyor beni dön ne olur sevgilim.
Gidenler gider hayatın içinde, unutulanlar biter unutulduğu yerde, bir gülüşün var silinmeyen gözlerimde, birde hayalin var beni eritir her gece...
Üzülürüm her gecenin karanlık cehenneminde sensizliğime, ağlarım usulca sensiz geçen her saatime, hasret kalır sözlerim sensizliğe, yalnızlığım tek sırdaşım olur günümün her saatine...
En Güzel Yarınları Seninle Yaşamak istiyorum, Seni yaşadıkça Hayata Sarılıyorum Sevgilim, Sensin benim bebeğim
Yorgun sözlerim seni arar gecelerimde, bir sen oldun ilk aşk hecemde bir sen oldun gözlerimi kapadığım son gecemde...

Dertlerim sensiz cehennem ateşi gibi gelir sensizliğe attığım her adım ölümü bana getirir birtanem..

Canımın değeri yok sensiz, gözlerimin gördüğü her nesne sensiz renksiz, sensiz nefes alamam birtanem...

seni diledim sensiz gunlerimde seni özledim sonu gelmeyen dertlerimde, sen olsan koymaz dert keder, sensiz aglar gözlerim sevgilim..

Sensizliğe boyun eğdim sen gittiğinden beri kendimde değilim, seni çok seven deli aşık şimdi sadece bitik bir hikayenin son noktası..

ölümü seninle gelicekse güler geçerim, hayat seninle biticekse seninle herşeye varım birtanem..

gözlerimin anlamı sensin, baktığım heryerde hayallin aldığım her nefeste adın saklı sevdiğim, ben seni her anımda seviyorum..

içimde bitmez sevgin, nefesimde adın saklı sevgilim, her baktığım yerde o güzel gözlerin seni yaşamak ne güzel bebeğim..

Hayat seninle güzel bana, sen varsın ya hayatımda gerisi umrumda değil inan bana...

Ne aşklar gördüm akmayan gözyaşları içinde biten, ne aşklar gördüm bir güzel kelimeye ölümlere giden, işte bende onlardanım..

Canım feda olsun bir sözüne, seviyorum seni son sözlerimin bitmediği her cümlede, seviyorum seni yaşadığım sürece..

isyan ederim yalanlara, isyanım yalan sevdalara, ben seni delikanlı gibi sevdim senden başkasını gölüme aharam eyledim..

sevmeyen bilez aşk acısını çektim yalanların zindana cevirdiği dert ızdıraplarını, adın vardı her dert salıncağında yinede korkmadan salladım kendimi yalanların üstünde..

ölüme bir adım daha yaklaştım sensiz, ölüm zaten sensiz bir anlam ifade etmez, sensiz gelen bütün dertler benim için renksiz bir ayna sevgilim..

Bakışlarında saklıdır cennetim, sözlerinde saklı hayatımın anlamı, bir gülüşün yeter gülüm sensin bu aşığın tek sevdiği...

gülün ömrü az olsada sen benim solmayan gülümsün, aşk biter derler ya? işte sen benim için ölümsüz tek aşk'sın...

sensiz toprağın altına giricekse bu beden, sakın üzülme sensiz zaten toprağın üstünde olmanında bir anlamı yok sevgilim..

Can kıymetlidir bilene, benim canım sensin senden ötesi yok be güzelim...

üstümde ızdırabın acı sahnesi, baş rolde ayrılıklar ve konusu yalanların içindeki sahte gülüşler, sonuç ise sadece aşk için harcanan gerçek insanlar...

Seninle gitmek istiyorum yalanların üstüne, sensin benim gerçeğim yalanlar sadece hikaye...

benim kurallarım vardır, kurallarımın her satırında adın saklıdır, benim için tek AŞK vardır, oda adında saklıdır bebeğim seviyorum seni..

Damarlarımdaki kan, gözlerimdeki renk, nefesimdeki sıcaklık, attığım her adımda senin imzan vardır sevgilim ben sana mühürlüyüm...

Bugün seni yazdım kâgıtlara bugün seni anlattım yalnız ve sessiz sokaklara hepsi beni dinledi, tıpkı sen konuşurken nefesimin kesilip kalbimin durup seni dinlediğim gibi..

Sen benim nefesim sen benim can damarımsın! Sensiz nefes alamam sensiz bu beden ağır gelir ruhuma sevgilim...

Bir deniz misali seninle olan aşkımız rotasını kaybetmişiz, kim nereye isterse oraya götürüyor sevgimizi...

Ölümdür ayrılıklar, her söz bir hançer gibi saplanır sevdalıların kalbine ve her hançerde geceler üstüne gelir aşıkların...

bitmek bilmeyen bir sevgi ile seviyorum seni, söylenmemiş sözlerin içinde şarkılar yazıyorum sana duy benim sevgilim seviyorum seni..

Yaşadığım hayatta gördüğüm ve görebileceğim en güzel rüya sensin, sen yaşanmaya değer tek hayatsın sevgilim...

Ben seni ölene kadar değil öldükten sonrada seveceğim, ben adını nefes aldığım kadar değil nefesim kesilsede inadına seni haykırmak için mücadele edeceğim..

Özleminle yanar içim, o gülüşüne hasret kaldı gözlerim, seni nasıl özledim bir bilsen sevgilim, sen gittiğin günden beri derbederim..

Güzel Sözler
Güzel Mesajlar
Hazır Mesajlar
Copyright © 2005 Her hakki gizlidir.Izinsiz cogaltilamaz. SoyLe.NET Gizlilik sözleşmesi Sitemizde " Google Adsense " reklamları yayınlanmaktadır.
Elimde denizde buldugum bir midye var, Denizden o kadar uzak ki tıpkı seninle benim gibi. Ama arada tek fark var o denize sen bana aitsin. > Babalar Günü Mesajları

Sitemiz 30 Ocak 2015 Cuma tarihinde güncellenmiştir.