Chat Şiir Biyografi Güzel Sözler Oyun Hikaye Fıkra Günlük Burç Yorumları Hava durumu


Nick:
Şifre:(Varsa)
Chat odaları
Canlı Tv
Radyo Dinle
Gazeteler
Türkiye
Okey Oyna
Anlamlı Sözler
Özlü Sözler
Damar Sözler
Sevgi Sözleri
Komik Sözler
Günaydın Mesajları
Yalnızlık sözleri
Sitene Sohbet Ekle
Duygusal Mesajlar

Duygusal MesajlarSeni sever bu can ebedi, bir seni sevdim hayatımın gerçeği, sensin beni hayata bağlayan aşkın ateşi, bitmesin bu aşkımız sürsün ebedi..

Dertlerim seninle son bulur sevgilim, seni düşündükçe anlarımki ben hayatı seninle sevdim, sen benim tek gerçeğim, sen benim en güzel ilkimsin sevdiğim..

Günler ebaktıkça anlıyorum hayatın değerini her günümde adın var şimdi anlıyorum hızlı geçişleri, ömrüm son bulana kadar senindir sevgili, bu sözlerim sadece sanadır ne olur anla beni sevdiğim..

Sevdim seni delice bebeğim, içimdeki aşkın özlemi sensin tek sevgi çiçeğim, seninle anlam bulur sözlerim, ben sadece sana yeminliyim tek prensesim..

Ölüm olsun sensizlik alsın beni benden, sen olmayacaksan hayatımda yaşamakanın anlamı yok bu yerde, bir sen varsın benim hayatımın en güzel yerinde, sensizlik istemiyorum batsın yerin dibine..

Zehir olsun sensiz yaşamak bana, haram olsun aldığım her nefes boğsun beni kendi dünyamda, bir sen varsın benim için bu hayatta sensizlik yalandır bana tek gerçeğimsin sen sevgilim..

Hayata bakınca seni gördü gözlerim, gözlerimi senden alamadım sevgilim, ilk defa hayatı böyle sevdim, tek anlam benim için sensin HAYAT sensin biriciğim...

Aşkın gizemli gücü gözlerinde saklıdır, gözlerine bakınca anlarımki aşk senin adındır, bu can senin için yoluna harcanır, bir seni sevdim sensin benim tek gerçeğim canım sevgilim...

Bahar tadındadır o sıcak sözlerin, her sözünde kendimi bulurum sevgilim, gelmesin dünyamıza yaz'dan başka mevsim, sen benim ilk baharım oldun sevgilim..

Adını dilime yazdım sensiz geçmez bir saatim, her nefesimde adını sayıklar sözlerim, gecem gündüzüm sen oldun sevgilim, senden başkasına atmaz serçe kalbim...

Her sözüm sanadır birtanem, tek tek yazarım sana üşenmeden, kalbimin anlattığını dökerim kalemime her harfde adın çıkar ilk cümlede...

Sigaramın dumanında hayalin dans eder önümde, seni izledikçe yer mekan tanımam bir seni görürüm önümde, dünyanın sesi kesilir sen karşıma gelince, deli gibi seviyorum seni senden başkası olmaz bu kalpte!

Güneş doğuyor sessizce, sen aklıma geldin sabahın neminde, güzel gözlerini düşünerek merhaba! dedim güne, seviyorum seninle başlamayı dünden bugüne..

Benim ilklerim sen oldun her kelimede, yaşadığım heryerde adın var ezberimde, kalbim senin için atar durduramaz kimse, bu can senin için yaşıyor sensiz olamam kaldığım yerlerde..

Duygusallığım sanadır ceylan gözlü yarim, sensin bu canın tek tesellisi sevdiğim, senden başkası olamaz hayata yeminim, ben seni hayatıma yazdım sensizlik haramdır bana sevdiğim!

Hayalini kurarım sensizliğimde, seni yaşarım sensiz bitmeyen saatlerde, her adını andığımda dolar gözlerim hasretinle, bir gün biticek ve seninle hayat vereceğim yorgun düşlerime..

Ölümden korkmam sen yanımda olduğun sürece, ölüm vız gelir sen yanımda varsın diye, tek korkum sensizliktir ölümün olduğu yerde, azrailim sen ol gelirim seninle ölüme seve seve...

Yeni hayatımın anlamı sensin nefes aldığım sürece, hayatımdaki tek gerçeksin sen bunu bilmesende, gözlerim seni görür baktığım heryerde, yaşarım seni hayalini kurduğum 4 duvar içinde..

Yine 1 gün başlıyor adını yazdığım saatlere, her saatimde sen varsın adını sayıklarım zaman diliminde, bugün seni göremesemde haylinle teselli ederim kendimi sensiz geçen saatlerde...

Şuan seni düşünüyorum odamın en ucra köşesinde, hatıralar dans ediyor gözlerimin önünde, bir gülüşün var beni bağlayan kendine, birde bakışın var içimi ısıtan hayallerin içinde..

Yâr sensizliği kabullenemem yalanların içinde, sensin tek gerçeğim bu yalanların oluşturduğu yerde, sensin tek cümlem bu hayatın içinde, teksin benim için nefes aldığım sürece...

Hayata seninle tutundu titreyen ellerim, gözlerine bakınca anladımki bende sevebilirim, seni sevdikçe huzura erdi kalbim, benim tek ilahım sensin canım sevgilim..

Anlamsız gelir sensizlik bana, sen olmayınca yanımda huzur kalmaz dünyamda, hatıraları getiririm teselli bulurum kalbime o anda, sensizlik ölüm gibi üstüme çöker bir anda..

Umut denizinde senin adına yelken açtım, bir sen varsın ufkumda birde aşkın var can damarımda, seninle gitmek istiyorum aşkın adasına, bir sen ol yanımda yeter bana bu yalan dünyada...

Tek umudum olmuş o cenneti andıran gözlerin, gözlerinde buldum hayatı sensizliktir ecelim, bana sensiz bir hayat ölümdür güzelim, bu can sensiz anlamsızdır yaşamaz biriciğim..

Kalbim attıkça sana yeminliyim, ben yaşadıkça senden vazgeçmeyeceğim, ölsemde son sözüm adın olur sevgilim, herzaman seni ölümüne sevdim biriciğim...

Üstüme çöksede hayatın dertleri, seni görünce unuturum derdi, kederi.. Adınla başlar her güzel günün temeli, bu hayatı sana adadım senden başkası olamaz hayatımın gelini...

Gerçeklerin tek sahibi sensin bebeğim, seninle hayat bulur bu soğuk bedenim, kalbim seninle atar seninle can bulur nefesim, sen benim hayattaki tek gerçeğimsin herçeyim...

Üşüsemde sensiz soguk gecelerde, kalsamda sensiz ıssız çöl misali alaca karanlık bu evde, hayalini düşünürüm mutlu olurum her gece, sensin benim hayatımdaki en mutlu hece, Seni Seviyorum...

Acı Sözler

Acı Mesajlar

Ağır Abi Sözleri

Ağır Sözler

Ağır Mesajlar

Aile sözleri

Anlamlı sözler

Anlamlı Mesajlar

Anneler günü mesajları

Arabesk Sözler

Asker mesajları

Asker Sözleri

Aşk esprileri

Aşk mesajları

Aşk Sözleri

Ata Sözleri

Atasözleri

Atatürk Sözleri

Aldatılma Mesajları

Aldatılma Sözleri

Aldatma Sözleri

Aldatma Mesajları

Ayrılık mesajları

Ayrılık Sözleri

Baba Sözler

Babalar günü mesajları

Bayram mesajları

Damar Mesajlar

Damar Sözler


Delikanlı Sözler

Duygusal Mesajlar

Duygusal Sözler

Harbi Sözler

Hasret Sözleri

Dini mesajlar

Doğum günü mesajları

Dostluk mesajları

Duvar yazıları

Esprili mesajlar

Etkileyici sözler

Günaydın mesajları

Kandil mesajları

Komik sözler

Komik mesajlar

Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı SMS

Mani sözleri

Miraç kandili

Msn sözleri

Özlem mesajları

özlü sözler

Özür mesajları

Ramazan bayramı mesajları

Sevgi sözleri

Sevgililer günü mesajları

Sitem sözleri

Spor sözleri

Telefon şakaları

Yalnızlık mesajları

Yeni yıl mesajları

Yıl başı mesajları


Değerli site ziyaretçilerimiz ;
Yukarıda sizler için hazırlanmış olan birbirinden güzel mesajlar ve güzel sözler olmak üzere bir çok konu içeriği sizler için hazırlanmıştır.

Sizde kendi düşüncelerinizi sizler için hazırlamış olduğumuz sayfada tamamlayabiliyorsanız ve kendinizi ifade edeceğiniz kısa güzel sözleri ve kısa güzel mesajları sitemizden temin edebilirsiniz.

Sitemizde bulunan güzel sözler ve güzel mesajlar siz değerli kullanıcılarımızın amacına hizmet olarak sunulmuştur..

Güzel sözler ve güzel msjlar ile birbirinden farklı kategorilere ulaşabilir ve bu kategorideki sözleri veya mesajları çevrenize yazabilir veya gönderebilirsiniz.

Aradığınız güzel sözler veya güzel mesajlara ulaşmak için lütfen yukarıda aramış olduğunuz kategorinin üstüne tıklayınız.

Kendi hal, duygu ve düşüncelerinizi anlatmanın en iyi yolu birbirinden güzel sözleri ve mesajları karşınızdakine söyleyerek veya göndererek, yazarak anlatabilirsiniz. Bunun için Yukarıdaki kategorilerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Dilerseniz Alt Kategori'lerimizdende faydalanarak diğer güzel sözler ve güzel mesajlar'la alakalı farklı içerikleri bulabilirsiniz.

Güzel Sözler
Güzel Mesajlar
Hazır Mesajlar


SoyLe.NET Ailesi olarak
Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar sayfamızı siz değerli site kullanıcılarımıza EN güzel şekilde sunmaya çalıştık bu farkı bizimle yaşadığınız için teşekkür ederiz.Copyright © 2005 Her hakki gizlidir.Izinsiz cogaltilamaz. SoyLe.NET Gizlilik sözleşmesi Sitemizde " Google Adsense " reklamları yayınlanmaktadır.
Ben toprağım suyum sensin, Ben yaprağım dalım sensin İlkbaharım yazım sensin, Sensiz hayat çekilmiyor. > Kandil Mesajları

Sitemiz 27 Ocak 2015 Salı tarihinde güncellenmiştir.