Chat Şiir Biyografi Güzel Sözler Oyun Hikaye Fıkra Günlük Burç Yorumları Hava durumu


Nick:
Şifre:(Varsa)
Chat odaları
Canlı Tv
Radyo Dinle
Gazeteler
Türkiye
Okey Oyna
Anlamlı Sözler
Özlü Sözler
Damar Sözler
Sevgi Sözleri
Komik Sözler
Günaydın Mesajları
Yalnızlık sözleri
Sitene Sohbet Ekle
Harbi Sözler

Harbi SözlerYaşamak gibidir sevmek, sevince yaşadığını anlarsın, sevilince yaşama bağlanırsın..

Dertler acılarla karışsada hayatımıza, aşk siler hepsini aşık olucağın insanı bulunca..

herşey seninle başlar bu hayatta, seninle başlayan hayat seninle noktalanır hayatımda...

Uğruna yollara düştüm, senin adına düşler büyüttüm, hayallerim sadece senindir gülüm, gerçek hayat benim için sensin solmayan gülüm..

Benim kanımda sevdanın adı akıyor, benim gözlerimde sana kurduğum hayaller dans ediyor, benim kalbimde sadece bir kişi için bu can atıyor oda sensin..

Harbiden sevdim seni, canıma can olarak bildim seni, sensizlik alsın kaderime yazsın ölümü, Sadece SEN'i sevdim hayatımın tek GÜLÜ...

Ölüm olsun yarınlar bana, sen olmayacaksan hayatımda yaşamaya gerek yok acıların kucağında, tek hediye sensin bana, senin için yaşıyorum acıların içinde ne olur beni anla..

Ben gülüşünle hayat buluyorum dertlerimin içinde, sen bakınca unutuyorum dertleri gül yüzünde, elin elime değince hayat sarılıyorum delice..

Bir resim oldun benim hayatımda, sadece bu hayattan resmine bakıyorum nefesimin yettigi yollarda, sen benim için CAN'sın senden başkasına atmaz bu kalp cananımsın..

Ölüm gibi gelir ayrılıklar bana, nefesim kesilir gözlerim yaş dolar acıların kucağında, bir hayat var benim için adı sensin, senden başkasını hayatıma sokmam güzelim..

Yaşarım gecelerimin ayazında seni, beklerim yazın sıcağında sıcacık gözlerini, düşünürüm belki sende seversin benim gibi, anlarım sen benim tek dünyamsın nefes aldığımdan beri..

Tatlıdır hayat sen olunca yanımda, gözlerim güler baktıkça senin dünyana, sensiz yaşanması gereken bu hayatta, yalandır senden başkası bunu unutma..

Gözlerim seni arıyor sensizliğin ateşinde, sözlerim bitiremiyor kelimeleri sen olmayınca sözlerimde, hissetmiyorum kalbimi sensiz olunca, sensizlik ölüm gibi gelir bana..

Yarınlarımda bir umutsun adına şarkılar yazdığım, içimde bir hayatsın sadece senin için bu bedeni yaşattığım, sen bir cansın canını canımda sakladığım..

Harbiden seviyorum seni delice, bendekiaşk sadece sana bağlı içimde, bir sen varsıns adece sözlerimde, birde aşkın var kalbimin en güzel köşesinde..

teninin kokusunu özlerim sensiz nefeslerimde, seni özlerim gecelerin soğuk sessizliğinde, bir sen varsın sözlerimin içinde birde ben varım sana hasret kalmışım delice..

Ölürüm sensizliğin içinde, ölürüm seni görmediğim günlerin dertlerinde, sen ol hayatımın her karesinde, yeter bana tesellim olursun aldığım her nefeste..

uykusuz kalır gözlerim sensiz, göremem hayatı sensiz, sevgisiz, tat vermez bana hayat sensiz yaşamak, tek gücüm sensin idealim seninle nefes almak..

Karanlıklar içine hapsolurum sensiz, güneşimi arar gözlerim hayalindir tek gücüm sensiz, ölümün sessizliği olur nefesim, yaşamak zor gelir sensiz sevgilim..

Gidemem sensiz bu hayattan, düşer kalır bedenim sensiz var olamam, seninle güç alırım yaşama bağlanırım, sensiz dertlerimin içinde acılara meze olurum sevgilim..

Seni bekliyorum yalnız dünyamda, seni arıyorum ıssız gecenin sokaklarında, seni diliyorum YARADANDAN ne olur geri dön bana...

meçhul bir ölüyüm sensiz, aşkımı anlatamam hayata sensiz, sen benim tek ruhumsun hayatta, sakın beni sensiz bırakma...

içimdeki bahar neşesi sensin, sen benim baharımsın sevgilim, ufuklarımdaki yeşil renktir gözlerin, sensiz yalamak harandır bana sevgilim!

seninle uçarım mutluluklara daldan dala, seninle severim hayatı acılar olsada, bir sen varsın içimde adını yazdığım hayatıma, senden başkası haramdır bana bu hayatta!!!

senden bir adım öteye geçemem sevgilim, hayatımdaki yol sanadır bebeğim, nereye gidersem sana çıkar her yol benim ölüme giden adresimdir sensiz önüme çıkan her yol..

Kömür karası gözlerin cennetimdir benim, gecelerin siyahını andırır o güzel cennet gözlerin, senden başkası huzur veremez bana sevgilim, sensin tek derdim sensin en tatlı derdim benim biriciğim...

Acı Sözler

Acı Mesajlar

Ağır Abi Sözleri

Ağır Sözler

Ağır Mesajlar

Aile sözleri

Anlamlı sözler

Anlamlı Mesajlar

Anneler günü mesajları

Arabesk Sözler

Asker mesajları

Asker Sözleri

Aşk esprileri

Aşk mesajları

Aşk Sözleri

Ata Sözleri

Atasözleri

Atatürk Sözleri

Aldatılma Mesajları

Aldatılma Sözleri

Aldatma Sözleri

Aldatma Mesajları

Ayrılık mesajları

Ayrılık Sözleri

Baba Sözler

Babalar günü mesajları

Bayram mesajları

Damar Mesajlar

Damar Sözler


Delikanlı Sözler

Duygusal Mesajlar

Duygusal Sözler

Harbi Sözler

Hasret Sözleri

Dini mesajlar

Doğum günü mesajları

Dostluk mesajları

Duvar yazıları

Esprili mesajlar

Etkileyici sözler

Günaydın mesajları

Kandil mesajları

Komik sözler

Komik mesajlar

Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı SMS

Mani sözleri

Miraç kandili

Msn sözleri

Özlem mesajları

özlü sözler

Özür mesajları

Ramazan bayramı mesajları

Sevgi sözleri

Sevgililer günü mesajları

Sitem sözleri

Spor sözleri

Telefon şakaları

Yalnızlık mesajları

Yeni yıl mesajları

Yıl başı mesajları


Değerli site ziyaretçilerimiz ;
Yukarıda sizler için hazırlanmış olan birbirinden güzel mesajlar ve güzel sözler olmak üzere bir çok konu içeriği sizler için hazırlanmıştır.

Sizde kendi düşüncelerinizi sizler için hazırlamış olduğumuz sayfada tamamlayabiliyorsanız ve kendinizi ifade edeceğiniz kısa güzel sözleri ve kısa güzel mesajları sitemizden temin edebilirsiniz.

Sitemizde bulunan güzel sözler ve güzel mesajlar siz değerli kullanıcılarımızın amacına hizmet olarak sunulmuştur..

Güzel sözler ve güzel msjlar ile birbirinden farklı kategorilere ulaşabilir ve bu kategorideki sözleri veya mesajları çevrenize yazabilir veya gönderebilirsiniz.

Aradığınız güzel sözler veya güzel mesajlara ulaşmak için lütfen yukarıda aramış olduğunuz kategorinin üstüne tıklayınız.

Kendi hal, duygu ve düşüncelerinizi anlatmanın en iyi yolu birbirinden güzel sözleri ve mesajları karşınızdakine söyleyerek veya göndererek, yazarak anlatabilirsiniz. Bunun için Yukarıdaki kategorilerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Dilerseniz Alt Kategori'lerimizdende faydalanarak diğer güzel sözler ve güzel mesajlar'la alakalı farklı içerikleri bulabilirsiniz.

Güzel Sözler
Güzel Mesajlar
Hazır Mesajlar


SoyLe.NET Ailesi olarak
Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar sayfamızı siz değerli site kullanıcılarımıza EN güzel şekilde sunmaya çalıştık bu farkı bizimle yaşadığınız için teşekkür ederiz.Copyright © 2005 Her hakki gizlidir.Izinsiz cogaltilamaz. SoyLe.NET Gizlilik sözleşmesi Sitemizde " Google Adsense " reklamları yayınlanmaktadır.
Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de.. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum ya, iste o en büyük gerçek... > Duvar Yazıları

Sitemiz 28 Şubat 2015 Cumartesi tarihinde güncellenmiştir.