Chat Şiir Biyografi Güzel Sözler Oyun Hikaye Fıkra Günlük Burç Yorumları Hava durumu


Nick:
Şifre:(Varsa)
Chat odaları
Canlı Tv
Radyo Dinle
Gazeteler
Türkiye
Okey Oyna
Anlamlı Sözler
Özlü Sözler
Damar Sözler
Sevgi Sözleri
Komik Sözler
Günaydın Mesajları
Yalnızlık sözleri
Sitene Sohbet Ekle
Hasret Sözleri

Hasret SözleriHasret Kalmışım gözlerine gurbetin soğuk gecelerinde, hasret kaldım gülüşüne, umudum sensin nefes aldığım sürece...

özledim seni gurbetin sessizliğinde özledim cenetimi gurbetin çıklıkları içinde, bir gün gelir buluşuruz bir yerde, bekle beni yarim döneceğim günün birinde..

Canımın içinde saklarım senin, gurbet acıtamaz içimi silemez sendeki beni, bir gün geleceğim unutma beni, seviyorum seni ölümüne sevdim bendeki seni..

Hasret rüzgarlarında savrulur dururum, snesizliğin kucağında acılarla boğuşurum, hayalin gözümde sadece hayalinle mutlu olurum bir gün gelirim sevdiğim yeminimdir sana bekle beni..

Soğuk akşamlarda bir türküsün dudağımda, özlem dolu içimde aşkın ateşisin bedenimde, hasretin adı oldu güzel gözlerin nefes aldığım heryerde, sensiz zaman geçiyor hasretin içinde..

Dertlerime kaldım gurbet ellerde, seninle teselli bulur yüreğim senin hayalinle ısınır soğuk gurbete mahkum bedenim, tek tesellidir bana cennet gözlerin sevgilim..

gurbetin acısı vurur bedenime, gözlerim ağlar sensizliği görünce, hasret türküleri dindiremez içimdeki aşk sana karşı delice, bir gün gelirsem bekle benim gittiğim yerde..

Sensizliğin kucağında şiirler yazdım sadece sana, dertlerimin bitmeyen acılarında hayalini kurdum hasretin yalnızlığında, bir sen varsın benim için bu dünyada birde sensizliğimde hayalinle teselli bulurum bu yabancı diyarda..

Mutluluğumun sebebi sensin sevgilim, hasretin günlerinde seni hayal ederim, gözlerimdeki tesellidir hayalin, ben hasretin içinde hayalinlede mutluyum biricik sevgilim..

Adın özlem oldu bende, gurbet elde kimse sormaz halin nedir diye, tek dileğim var kavuşmatır sana hasretin diyarında, tek gücüm sensin hayalindir ortak dözyaşlarıma..

Gözyaşlarım akıyorsa gurbetin soğuk gecesinde sanadır yar, seni düşününce anlıyorum yaşamak sensiz neye yarar, şimdi hasretim sana yaşamak zor gelir bana gurbette, seninvarlığınla nefes alıyorum yabancı ellerin diyarında!!!

hayatımın anlamı sensin sevgilim, gurbet ellerde senin hasretinle şarkılar söylerim, hayalindir beni ayakta tutan sevgilim gurbetin gecesinde sadece seni düşlerim..

şimdi sensizlikle savaşıyorum hasretin kucağında, sensizlik büküyor boynumu eziyor mutluluklarımı acılarla, bir hayalin var oda yeter bana, tek düşünsem sensin gurbetin diyarında..

Hasret türküleri yazdım adına, hasretin özlemini yazdım resminin baş ucuna, her dinlediğim şarkıda gelirsin aklıma, seviyorumseni aşkım gurbet diyarda beni unutma..

Gurbetin acısı dahi bitiremez içimdeki seni, ben sana bağlanmışım hasretim kamçılar içimdeki özlemi, ne bugün ne yarın asla unutmam seni, bir gün döneceğim mutlaka bekle beni..

Elimde şuanda eşsiz resmin, bakar bakar resmine şiirler üretirim sevgilim, gurbetin içinde sadece sanadır hasretim, bir seni sevdim tek özlemim sensin benim biriciğim!

Sensiz nefes almaya alışsamda burada, hasretin içimi acıtıyor gözlerimde yaş oluyor, sensizlik benim canımdan can alıyor, özledim seni duramıyorum acılarla gurbetin sessiz yarınlarında..

Aklıma gelir anılarımız, sanki o anılarda kalmış hayatımız, şimdi anlıyorum gurbetmiş bizim adımız, bir gün mutlaka karşılaşırız..

Ben gurbetteyim senin adın hasret oldu, ben adına şarkılar yazan sevgiyim senin adın özlem oldu, şimdi anlıyorum sensizliği hasretin içimde bir ateş oldu.

içim yanar sensiz bu şehirde, gözlerim ağlar hasretinin hayaliyle, bir umutsun sen daima içimde, bir gün biter bu acı kavuşuruz birbirimize..

Derdim sen oldun dertlerimi unuttum, özlemim sen oldun gurbeti unuttum, gözyaşlarım sen oldun hasreti unutamadım sevgilim..

Yine sensiz bir hayata başlıyorum yalnızlığımda, yine adın geldi aklıma gözlerim doldu o anda, şimdi gurbetin yalnız sılasında, senin hasretinle sayıyorum günleri ayrılık çok koydu bana..

Duygularım paramparça sensiz burada, hasret kapladı içimi acılarla, bir şarkı oldun dudaklarımda, hasret kaldım yüzüne burada gurbetin sılasında..

Seninle bulurum kendimi yalnız odamda, seninle mutlu olurum hayalin gözlerimde oldukça, hasret kaldım o güzel simana, bir sen varsın yaşamak için sebebim bunu unutma!

Karanlıklar çöker güneşli günlerde hayatıma, güneş yaramaz sensiz yaşadığım diyarda, acılara tek merhem hayalindir yalnızlığımda, sana hasret kaldım bir başıma bu diyarda.

özlüyıorum seni, seni özledikçe acılar vuruyor gözlerime ve her akan gözyaşımda adın damlar sessizce hasretinin üstüne..

Acı Sözler

Acı Mesajlar

Ağır Abi Sözleri

Ağır Sözler

Ağır Mesajlar

Aile sözleri

Anlamlı sözler

Anlamlı Mesajlar

Anneler günü mesajları

Arabesk Sözler

Asker mesajları

Asker Sözleri

Aşk esprileri

Aşk mesajları

Aşk Sözleri

Ata Sözleri

Atasözleri

Atatürk Sözleri

Aldatılma Mesajları

Aldatılma Sözleri

Aldatma Sözleri

Aldatma Mesajları

Ayrılık mesajları

Ayrılık Sözleri

Baba Sözler

Babalar günü mesajları

Bayram mesajları

Damar Mesajlar

Damar Sözler


Delikanlı Sözler

Duygusal Mesajlar

Duygusal Sözler

Harbi Sözler

Hasret Sözleri

Dini mesajlar

Doğum günü mesajları

Dostluk mesajları

Duvar yazıları

Esprili mesajlar

Etkileyici sözler

Günaydın mesajları

Kandil mesajları

Komik sözler

Komik mesajlar

Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı SMS

Mani sözleri

Miraç kandili

Msn sözleri

Özlem mesajları

özlü sözler

Özür mesajları

Ramazan bayramı mesajları

Sevgi sözleri

Sevgililer günü mesajları

Sitem sözleri

Spor sözleri

Telefon şakaları

Yalnızlık mesajları

Yeni yıl mesajları

Yıl başı mesajları


Değerli site ziyaretçilerimiz ;
Yukarıda sizler için hazırlanmış olan birbirinden güzel mesajlar ve güzel sözler olmak üzere bir çok konu içeriği sizler için hazırlanmıştır.

Sizde kendi düşüncelerinizi sizler için hazırlamış olduğumuz sayfada tamamlayabiliyorsanız ve kendinizi ifade edeceğiniz kısa güzel sözleri ve kısa güzel mesajları sitemizden temin edebilirsiniz.

Sitemizde bulunan güzel sözler ve güzel mesajlar siz değerli kullanıcılarımızın amacına hizmet olarak sunulmuştur..

Güzel sözler ve güzel msjlar ile birbirinden farklı kategorilere ulaşabilir ve bu kategorideki sözleri veya mesajları çevrenize yazabilir veya gönderebilirsiniz.

Aradığınız güzel sözler veya güzel mesajlara ulaşmak için lütfen yukarıda aramış olduğunuz kategorinin üstüne tıklayınız.

Kendi hal, duygu ve düşüncelerinizi anlatmanın en iyi yolu birbirinden güzel sözleri ve mesajları karşınızdakine söyleyerek veya göndererek, yazarak anlatabilirsiniz. Bunun için Yukarıdaki kategorilerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Dilerseniz Alt Kategori'lerimizdende faydalanarak diğer güzel sözler ve güzel mesajlar'la alakalı farklı içerikleri bulabilirsiniz.

Güzel Sözler
Güzel Mesajlar
Hazır Mesajlar


SoyLe.NET Ailesi olarak
Güzel Sözler ve Güzel Mesajlar sayfamızı siz değerli site kullanıcılarımıza EN güzel şekilde sunmaya çalıştık bu farkı bizimle yaşadığınız için teşekkür ederiz.Copyright © 2005 Her hakki gizlidir.Izinsiz cogaltilamaz. SoyLe.NET Gizlilik sözleşmesi Sitemizde " Google Adsense " reklamları yayınlanmaktadır.
Ben toprağım suyum sensin, Ben yaprağım dalım sensin İlkbaharım yazım sensin, Sensiz hayat çekilmiyor. > Kandil Mesajları

Sitemiz 27 Ocak 2015 Salı tarihinde güncellenmiştir.